+90 326 285 62 30

KİLOMETRE TAŞLARI

1960

Temelimiz 1960 yılına dayanmakta olup.Babamızın mesleği, kamyon ile yurtiçi taşıma yaparak sektöre giriş yaptık

1982

Baba mesleğinde bayrağın devralınması ve şirketleşme bu yılda gerçekleşti.Bu dönemde C/2 yetki belgesi alarak firmamız 30 adet kamyon ve çekici filosuyla yurtiçi ve yurtdışı( Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere)meyve,sebze ve kuru yük taşımacılığı gerçekleştirdik.

1984

Filo revizyonları ilk kez bu yıllar arasında gerçekleştirildi.Taşıma kapasitesi ve taşıma şekli itibariyle önemli yatırımlar gerçekleştirdik.

1996

Taşıma kapasitesi ihtiyacımıza cevap veremeyen kamyonlarımızı günün şartlarına cevap verecek çekici, yarı römork ile Frigorifik (soğutucu üniteli) araçlara dönüştürdük.Böylece günümüze ışık tutabilecek atılımı başlatmış olduk.Yaş sebze-meyve,Dondurulmuş gıda ve kuru yük taşımacılığında Hatayın ilk ülkemizin de sektör içinde öncü firmaları arasında yer aldık.

2000

Filomuzda yine bu yıllarda revizyona giderek 30 adet yeni araç alımı gerçekleştirdik. Neticesinde Rusya ve tüm Avrupayı kapsayacak bir hizmet ağı oluşturduk.Yenilenen filomuzla bütün portföyümüzü yaş sebze meyve ve dondurulmuş gıda taşımacılığına dönüştürdük.

2004

Firmamızda kurumsallaşma ve filo dönüşümlerini bu yıllar arasında gerçekleştirdik. İşimize her zaman önem verdik.

2013

Verdiğimiz önemi filo yenilenmesiyle beraber kadro eğitimleriyle de gösterdik.Misyonumuz çerçevesinde düzenli ve emniyetli araç kullanan sürücülerimize gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle hizmet bilinci ve önemini anlattık.