+90 326 285 62 30

YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı ;

Şirketlerin yaşamları, toplumların tarih içindeki seyrine benzer. Gelenekler her ne kadar toplumları kaynaştırarak onlara güçlü bir altyapı sağlasa da, günceli yakalayamayan ve kendini yenileyemeyen toplumlarda tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

GÜLSAN TRANSPORT olarak bu olgudan hareket ederek, onurlu ve köklü geçmişini dünyadaki değişim ve gelişimlerle harmanlamakta; sürekli daha yeni, daha iyi ve daha kaliteli hizmet üretme misyonu ile çalışmaktadır.
 
30 yıllık deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.
 
GÜLSAN TRANSPORT olarak gücümüzü müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden aldığımızı biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık operasyonlar için lojistik çözüm arayışında iş ve çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz.
 
Her zaman çağdaş lojistik  kurumu olma konumumuzdan dolayı gururluyuz. Ancak geldiğimiz noktayı, mükemmeli yakalamak hedefimizin bir gereği olarak benimsiyor, çalışmalarımızı her gün yeni bir gündür felsefesinin inancıyla dur-durak vermeden sürdürüyoruz.
 
 YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 KEMAL GÜL